Tartós élelmiszer gyűjtés

...miért bíznád másra, ha magad is megteheted?
2019. március 11., 10:15
Az angol nyelvű szentmisére járók kezdeményezéseként megpróbálunk segíteni néhány miskolci családot.

Minden vasárnap este 8 órakor római katolikus szentmisét tartunk. Minden hónap első vasárnapján pizzázni szoktunk a mise után. Az idei nagyböjtöt elkezdve úgy döntöttünk, hogy az áprilisi pizzázás helyett tartós élelmiszert vásárlunk a havi pizzára szánt pénzből, és elvisszük néhány szükséget szenvedő miskolci családnak. Ha valaki a misére járó hallgatók közül, vagy azokon kívül, még saját pénzéből is hozzá szeretne járulni az ajándékhoz, az behozhat tartós élelmiszert a lelkészségre vasárnap esténként, vagy külön egyeztetve Skublics Máté atyával (30/6291448).

Skublics Máté